Myynti

Pääkaupunkiseutu Helsinki, Espoo, Vantaa

Timo Tunturi

Aluepäällikkö

050 356 9624

timo.tunturi@areite.fi

Etelä-Suomi Varsinais-Suomi, Satakunta, Pirkanmaa, Häme, Kymenlaakso, Uusimaa

Ari Harilo

Aluepäällikkö

040 832 3100

ari.harilo@areite.fi

Kesälomalla 25.7.-21.8.2022 - tuuraajana Timo Tunturi 050 356 9624

Itä- ja Pohjois-Suomi Etelä- ja Pohjois-Karjala, Etelä- ja Pohjois-Savo, Keski-Suomi, Pohjanmaa, Etelä- ja Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi

Jere Kuivalainen

Aluepäällikkö

050 467 0910

jere.kuivalainen@areite.fi

Tuotanto

Mikko Hyttinen

Tuotantopäällikkö

050 344 0943

mikko.hyttinen@areite.fi

Toimistot

Helsinki

Esterinportti 2C,
00240 Helsinki

Joensuu

Jokikatu 7 LT2,
80220 Joensuu

Kuopio

Puutarhakatu 9 B1,
70300 Kuopio

Lappeenranta

Ainonkatu 7,
53100 Lappeenranta

Oulu

Kasarmintie 23,
90130 Oulu

Rovaniemi

Rovakatu 29,
96200 Rovaniemi

Seinäjoki

Tiedekatu 2,
60320 Seinäjoki

Asiakaspalvelu

Sähköposti

areite@areite.fi

Hallinto

Pasi Saloranta

Toimitusjohtaja

040 515 6547

pasi.saloranta@areite.fi

Harri Roine

Talouspäällikkö

050 346 1582

harri.roine@areite.fi

Tytti Käyhty-Nybo

Markkinointiassistentti

043 201 0588

tytti.kayhty-nybo@areite.fi